DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 880-3 000 EUR/m-c
  • Firma: Selfdevelopment
  • Kontakt: Szymon Syrnicki
  • Telefon: 791483707
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Lokalizacja:89368 Winterbach

Branża; Leśnictwo

Stawka na start: 16 € brutto? /godzinę + dieta 14 € netto/dzień, jeśli pracownik pracuje więcej niż 8 godzin dziennie + 30 dni urlopu rocznie
Zaliczki: Nie

Czas pracy: 45 godzin tygodniowo
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz, 2-3 tygodnie okresu próbnego, następnie umowa na stale

Mieszkanie: zapewnia pracodawca / Na okres próbny można wynająć pokój w pobliskiej gospodzie (kandydat będzie musiał sam opłacić wyżywienie, firma może pokryć koszty noclegu w okresie próbnym). Przy pracy na stale, firma chętnie pomoże w znalezieniu zakwaterowania. Koszty wynajmu ponosi pracownik sam.

Zakres obowiązków:

• silnikowo-ręczne pozyskiwanie drewna (piłą łańcuchową), praca z wciągarką linową, pomoc w pracach leśnych (sadzanie roślin, budowanie ogrodzeń, koszenie kosą spalinową), obsługa harwestera

Wymagania:

• przyjazne nastawienie i wysoki poziom odpowiedzialności za własna prace,
• umiejętności manualne na wysokim poziomie i umiejętność pracy w zespole,
• sprawność fizyczna
• znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym
• prawo jazdy kat. B
• doświadczenie w pracy w leśnictwie (znajomość obsługi piły łańcuchowej, kosy spalinowej)
• brak problemu z alkoholem – w razie problemów natychmiastowe wypowiedzenie,

Ilość stanowisk: 2

Należy zabrać: rzeczy osobiste, W przypadku zatrudnienia na stałe:
Odzież roboczą (t-shirt, sweter, kurtki, buty, spodnie chroniące przed przecięciem, kask itp.) zapewnia firma.
Pracownik otrzymuje również samochód służbowy na wyjazdy służbowe (nie do użytku prywatnego!)
Materiały (piły łańcuchowe itp.) zapewnia firma.