DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 17 EUR/h
  • Firma: Strefapracy
  • Kontakt: Anna Szewczyk
  • Telefon: +48694297691
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

Obowiązki

  • PRACA DLA WIODACEGO LIDERA BRANZY MOTORYZACYJNEJ

  • Odlewnia żelaza

  • Pracownik produkcji

  • Stanowiska:

  • Praca na linii produkcyjnej,Przygotowanie form odlewów,Układanie podkładek filcowych,Wkładanie małych elementów uzupełniających we wskazane miejsca,Kontrola końcowego stanu formy do odlewu i cały proces składania,Proste czynności na produkcji do finalnego odlewu

  • Stawka: 14,95€+dodatki (17,00 brutto) + co 6 tyg podwyżka o 1€ przez 9 miesięcy koncowa stawka 21,45e brutto + dodatki

  • Znasz dobrze język niemiecki?

  • Nie masz doświadczenia ale znasz język i chcesz zdobywać nowe umiejętności?

  • Świetnie trafiłeś! Robimy darmowe niemieckie uprawnienia na wózek widłowy i suwnice

  • Oferujemy:

  • Śliczne w pełni wyposażone zakwaterowania. Pokoje 1os i 2os - koszt 75e/msc !

  • Pracę stałą

  • Umowa niemiecka. Kontrakt z gwarancją godzin

  • Dla chętnych spoooro nadgodzin!

  • Polskojęzyczny koordynator (równy gość!)

  • Zeitkonto tylko 10godz/msc – max do 70

  • Co najważniejsze, Atrakcyjne stawki!

Prosimy aplikować na adres email [email protected] z pracownik odlewni