DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 350-2 600 EUR/m-c
  • Firma: FELIX RES CONSULTING SP. Z O.O.
  • Kontakt: Karolina Zajk
  • Telefon: +48517131197
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter instalacji sanitarnych
Na zlecenie niemieckiej agencji pracy poszukujemy:

Hydraulików / Monterów instalacji sanitarnych

Miejsce pracy: Göttingen Niemcy

Wymagana jest podstawowa znajomość języka niemieckiego i własne auto. Mogą też kandydować 2-osobowe ekipy.

Opis / Obowiązki:
Miejsce pracy: miasto Göttingen oraz różne miasta na terenie północno zachodnich Niemiec jak Hannover, Bielefeld, Dortmund, Osnabrück, Bremen, Hamburg itd.
Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
Umowa o pracę na okres stały z niemiecką agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z miasta Göttingen
Praca jest w delegacji, czyli na tzw. montażu w różnych miastach na terenie północno-zachodnich Niemiec.
Po zakończeniu budowy, nastąpi przekierowanie na następną budowę.
Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty, miesięcznie ok. 175 (40 godz./ tydzień).
Na życzenie więcej godzin.
Możliwe systemy pracy: pełny etat (od poniedziałku do piątku) lub w systemie 3/1 (3 tygodnie pracy, 1 tydzień wolny)

Główne zadania:
Instalacje sanitarne i grzewcze
Spawanie autogenem 311
Biały montaż

Wymagania:
Wyuczony zawód o profilu hydraulika, montera instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacji lub wykształcenie pokrewne
Spawanie autogenem 311 albo inną metodą mile widziane, ale niekonieczne
Konieczna przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego albo języka angielskiego (min. A1/A2)
Posiadanie własnego auta do dojazdów z mieszkania do pracy jest zalecane, ale niekonieczne
W przypadku ekipy 2-osobowej, jeden członek ekipy musi mówić komunikatywnie po niemiecku

Oferujemy:
Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
+ 24 dni płatnego urlopu
+ Możliwość pracy w systemie 3/1 (3 tygodnie pracy, 1 tydzień wolny)
Stawka brutto: 14 do 16 euro / godz. (zależne od kwalifikacji, znajomości języka niemieckiego i stażu pracy)
Dieta netto 4 euro za każdą przepracowaną godzinę (od 680 do 760 euro netto miesięcznie)
Zarobek miesięczny netto ok. 2350 do 2600 euro + nadgodziny
+ 300 euro netto, jednorazowa Premia powitalna po 2 miesiącach pracy
Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę. Zawsze pokoje 1-osobowe z dostępem do kuchni
i z internetem.

Tylko kandydatów spełniających wymagania prosimy o przesłanie CV.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu +48 517 131 197 (pon. - pt. od 9:00 do 17:00).