SUPER OFERTA DLA POSADZKARZY LUB PARKIECIARZY/ W NIEMCZECH

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 470-2 970 EUR/m-c
  • Firma: PRIME CONSULTING GROUP
  • Kontakt: Sylwia Lisowska
  • Telefon: 531-938-209
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

ZATRUDNIMY
Posadzkarza / Pomocnika posadzkarza
Parkieciarza / Pomocnika parkieciarza

Posadzkarz - OPIS STANOWISKA I WYMAGAŃ

min. 2 lata doświadczenia, samodzielność przy układaniu wykładzin tekstylnych,PVC,CV, “spawanie” i frezowanie łączeń, montaż listew przypodłogowych, przygotowanie podłoża, dobre podstawy języka niemieckiego, gotowość do częstej zmiany miejsca budowy (do 300km od granicy Niemiec z Szwajcarią)

Parkieciarz - OPIS STANOWISKA I WYMAGAŃ

 min. 2 lata doświadczenia, samodzielność przy układaniu, szlifowaniu i impregnacja parkietu litego, dobre podstawy języka niemieckiego, gotowość do częstej zmiany miejsca budowy (do 300km od granicy Niemiec z Szwajcarią)

Stawki:

⦁ Specjalista:17,70 €/h brutto

⦁ Pomocnik 14,70 €/h brutto

⦁ + 2,00 €/h netto dieta na nocleg powyżej 60km od siedziby firmy (Wutöschingen)

⦁ + 1,00 €/h netto za przejazdy powyżej 100km od siedziby firmy (Wutöschingen)
(przy 168 h w miesiącu wynagrodzenie brutto: 2973,60 euro oraz w przypadku dojazdów powyżej 60 km dodatkowo 8 euro za dzień, a powyżej 100 km 24 euro za dzień -- diety netto)

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy oraz agencją pracy tymczasowej nr KRAZ 28299

Zapraszam do aplikowania poprzez linki aplikacyjne:

POSADZKARZ: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/REKRUTACJAPOSADZKARZNIEMCY/95809

PARKIECIEARZ: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/REKRUTACJA-PARKIECIARZ-NIEMCY/95814

Jezeli chcesz porozmawiać o ofercie lub jesteś zainteresowany innymi propozycjami pracy za granicą w Niemczech, Szwajcarii, Austrii - zadzwoń do mnie, z przyjemnością przedstawie warunki jakie proponujemy.

Kontakt do mnie: TEL. 531-938-209