БРУКАЖ → РОБОТА В НІМЕЧЧИНІ

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Sedulus Sp. z o.o.
  • Kontakt: Sedulus
  • Telefon: 539348755
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Opis stanowiska

  • Виконання земляних робіт
  • Підготовка поверхні до укладання бруківкі
  • Ремонт, демонтаж бруківкі
  • Час роботи - пон.-пт. по 10-11год, сб - скорочена
  • Випробувальний термін – два тижні

Wymagania stanowiska

  • Досвід роботи з укладання бруківкі
  • Відповідальність за виконувані завданняaa
  • Гнучкий підхід до виконання завдань (в залежності від потреб)
  • Відданість та мотивація до роботи
  • Вміння працювати в команді
  • Готовність негайно приступити до роботи

Oferujemy

  • Працевлаштування на підставі В2В, умова злеценія
  • Приваблива винагорода 11-13євро/год + премія
  • Транспорт з помешкання до будови
  • Житло, робочий одяг, інструменти для роботи
  • Навчання та допомога у впровадженні на роботу
  • Заробітня плата виплачується регулярно до 10 числа
  • Регулярні з'їзди додому, за домовленістю