DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 192-3 200 EUR/m-c
  • Firma: Brilliant Personaldienste GmbH
  • Kontakt: Monika Wroblewicz
  • Telefon: +49 (0 ) 261-89968611
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Opiekunka osoby starszej

Opis stanowiska

OPIEKUNKA/OPIEKUN OSOBY STARSZEJ W NIEMCZECH. WYSOKIE WYNAGRODZENIE OD 1700 DO 2800 NETTO EURO MIESIĘCZNIE.

O naszej firmie

Agencja rekrutacyjna pośrednicząca w znalezieniu personelu medycznego i pielęgniarskiego

Brilliant Personaldienste świadczy usługi rekruterskie w zawodach sektora opieki i usług medycznych. Są to zawody społeczne, w których należy stawić czoła szczególnym wyzwaniom. Nasi pracownicy pomagają ludziom. Są to bohaterowie dnia codziennego, dla których bardzo ważny jest społeczny charakter ich pracy. Kładziemy nacisk na ten aspekt. A to dlatego, że głęboko w to wierzymy, że tylko kto dobrze czyni, ten jest też dobrze traktowany.

Nasz personel medyczny i pielęgniarski pochodzi z całej Europy, ponieważ właśnie z państw członkowskich wschodniej Europy pochodzą dobrze wykwalifikowane kadry pielęgniarskie. Dodatkowo szkolimy nasz personel. Specjalizacja pomaga nam znaleźć najlepszych pracowników, ponieważ bardzo dokładnie wiemy, jakie kwalifikacje są wymagane.

Pośredniczymy w następujących zawodach społecznych:

Wyspecjalizowane kadry pielęgniarskie oraz asystenci pielęgniarzy, opiekunki i opiekunowie osób starszych i asystenci opiekunów osób starszych, pielęgniarze i pielęgniarki osób chorych oraz asystenci pielęgniarzy osób chorych

Opiekunka osoby starszej na pelen etat (minimum 151h/miesiecznie)

Wymagania

  • Komunikatywny lub dobry poziom języka niemieckiego
  • Doświadczenie w opiece (minimum rok)
  • Troskliwa i pracowita osobowość
  • Nie potrzebujesz profesjonalnego szkolenia w zakresie opieki nad osobami starszymi
  • Szczepienie Covid

Nasza oferta

Poszukujemy empatycznych, przyjaznych pań/panow mających doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, do opieki nad seniorami w Niemczech.

Oferujemy również pracę osobom z wykształceniem pielęgniarskim (także emerytowanym pielęgniarkom).

Oferujemy pracę stałą na niemiecka umowe o prace. Minimum 151h/miesiecznie. 30 dni urlopu.

Oferujemy przejrzyste warunki:

  • niemiecka umowę o pracę (ubezpieczenie oraz podatek dochodowy opłacane w Niemczech)
  • płatny urlop 24-30 dni, odpowiednio do liczby przepracowanych miesięcy w roku
  • pracę w systemie zmianowym 8h dziennie (mozliwosc wyrobienia nadgodzin)
  • dieta w wysokosci nawet 60e dziennie. Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz liczby godzin pracy- od 1700 euro miesięcznie za 35 godzin pracy w tygodniu do 2800 euro miesięcznie plus dodatki za prace w nocy lub swieta!
  • dodatkowa wypłata za nadgodziny
  • bezpłatne wsparcie agencji przez cały okres zatrudnienia

Zapraszamy do wspolpracy.

Napisz do nas lub zadwon (rozmawiamy po polsku)