DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 1 600-2 000 EUR/m-c
  • Firma: ZAG
  • Kontakt: Gizela Maja Polak
  • Telefon: 690528503
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier

o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje operatorów wózków widłowych VW i Audi (z autem i językiem niemieckim) - chętnie dwuosobowe zespoły

Termin pracy: 9 lub 16 października

Miejsce pracy: Zwickau i okolice (Niemcy)

Zakres prac: obsługa wózków widłowych, prace transportowe

UWAGA: Konieczna znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (przynajmniej jedna na dwie osoby) oraz posiadanie auta (przynajmniej jedna na dwie osoby)

OFERUJEMY:

- Umowę o pracę u niemieckiego pracodawcy w pełnym wymiarze czasu pracy z pełnym ubezpieczeniem społecznym

- Wynagrodzenie wg. Ustawy taryfowej od 14,00 Euro za godzinę (1598,00 Euro miesięcznie „na rękę” – nie licząc nadgodzin i nocnych zmian)

- Bezpłatne zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach – chyba, że ktoś ma życzenie mieszkać sam, wtedy należy dokonać opłaty między 17 a 25 EUR za każdy dzień pracujący - regularne podwyżki taryfowe

- Tygodniową wypłatę zaliczki do 200,00 Euro (możliwa po przepracowaniu odpowiedniej liczby godzin)

- Przyjemną atmosferę w pracy

- Terminową wypłatę wynagrodzeń

- Premię wakacyjną i świąteczną

- Odzież ochronną

- Wsparcie w trudnych sytuacjach życiowych w języku polskim

WYMAGANIA:

- język niemiecki (B) – obowiązkowy (przynajmniej jedna osoba w dwuosobowym zespole)

- samochód i prawo jazdy (przynajmniej jedna osoba w dwuosobowym zespole)

- chęć do pracy zmianowej (dwuzmianowy i trzyzmianowy system pracy)

- uprawnienia na wózki widłowe

- zaświadczenie dot. badania w zakresie sprawności fizycznej pracowników wykonujących na stanowisku pracy czynności związane z prowadzeniem pojazdów, kierowaniem i monitorowaniem – G25

- umiejętność pracy zespołowej

- przesłanie na adres [email protected] aktualnego CV z dopisaną klauzulą:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- obsługa wózków widłowych

- prace transportowe

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś gotowy do podjęcia wyzwania, prześlij nam swoje CV – koniecznie z dopisaną klauzulą: