DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 28 EUR/h
  • Firma: Nextmove Consulting GmbH
  • Kontakt: Ewelina Borychowska
  • Telefon: 01629688219
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechanik samochodowy

Mechanik Samochodowy (m/w/d)– IVECO

Miejsce pracy: Külsheim / Würzburg

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Wykonywanie diagnostyki samochodowej według obowiązujących procedur.,
  • Przeprowadzanie napraw elektromechanicznych zgodnie z wymogami producenta,
  • Wykonywanie przeglądów okresowych, przestrzegając wszystkich standardów marki,
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji serwisowej,
  • Podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych,
  • Zachowywanie procedur i postępowanie zgodnie ze standardami marek ,
  • Dbanie o wizerunek serwisu

NASZE WYMAGANIA

  • Doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego,
  • Wykształcenie zawodowe w kierunku: Mechanik samochodowy
  • Wysokie kwalifikacje zawodowe,
  • Umiejętność samodzielnego przeprowadzenia procedury naprawy,
  • Rzetelność, dokładność, zaangażowanie,
  • Czynne prawo jazdy kat. B (kategoria C będzie dodatkowym atutem),
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

MY OFERUJEMY:

  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Stabilność zatrudnienia na etat w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (od 28,00Euro brutto/godz) plus Dodatki
  • Dobre warunki mieszkaniowe w poblizu miejsca zatrudnienia
  • Rozwój zawodowy w oparciu o system szkoleń według standardów IVECO

ZAPRASZAMY MOŻESZ:

wysłać do nas CV:[email protected]

zadzwonić lub Whatsapp: +49 162 96 88 219

Osoba do Kontaktu: Pani Borychowska