DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 14-16 EUR/h
  • Firma: Brilliant Personaldienste GmbH
  • Kontakt: Dorota Schneider
  • Telefon: 49 170 370 28 22
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wszystkie Bundeslandy
  • Państwo: Niemcy
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Opiekunka osoby starszej

Brilliant Personaldienste GmbH działa od wielu lat na niemieckim rynku pracy i posiadamy liczne oddziały na terenie całego kraju. Wszyscy nasi pracownicy zatrudnieni są na umowę o pracę i mają dostęp do świadczeń socjalnych.

Dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy od zaraz osób do pracy na stanowisku:

OPIEKUN:KA OSÓB STARSZYCH

Obowiązki:
  • Sprawowanie opieki w domach prywatnych nad osobami starszymi

  • Pomoc w codziennych czynnościach

  • Prowadzenie gospodarstwa domowego

  • Dotrzymywanie towarzystwa

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe lub kursy

  • Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • Prawo jazdy

  • Cierpliwość, empatia, wyrozumiałość

  • Mile widziane referencje

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki dla nowych jak i stałych opiekunek

  • Stawkę godzinową od 14 Euro brutto + dietę 40 Euro netto za kazdy przepracowany dzien plus dodatki
  • Pomoc w organizacji podróży

  • Wsparcie doświadczonych polskich koordynatorów