DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 200-2 300 EUR/m-c
  • Firma: Link2work sp. z o.o
  • Kontakt: Hanna Grochowska
  • Telefon: 786865894
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter instalacji sanitarnych

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Dla naszego Klienta – Dla naszego Klienta - dużej niemieckiej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter instalacji grzewczo-sanitarnych 2300€

Miejsce pracy:Weißenfeld, Niemcy

Zakwaterowanie: zorganizowane

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  •  montaż rur
  • podłączenia sanitarne/wentylacyjne
  • podłączenia gazu/wody/ogrzewania
  • kompleksowy montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej (w tym m.in. łączenie i uszczelnianie rur, .)
  • tzw. biały montaż urządzeń sanitarnych

POSZUKIWANE KOMPETENCJE:

  • wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe (potwierdzenie kwalifikacji i/bądź ukończenia szkoły)
  • wymagane doświadczenie w pracach budowlanych jako monter instalacji grzewczo-sanitarnych
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
  • prawo jazdy kat. B , mile widziane własny samochód
  • dokładność, samodzielność
  • sprawność fizyczna

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • stawkę: 13,50€ brutto/h + dieta 35-40€/dzień, tj. 2300€ netto/miesiąc
  • mieszkanie za darmo!
  • wyposażenie ochronne i ubranie ochronne