DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 700-3 100 EUR/m-c
  • Firma: ZAG
  • Kontakt: Maja Polak
  • Telefon: +48796980355
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk budowlany

Niemiecki pracodawca o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje pracowników na stanowisko: Elektryk budowlany

Mile widziany 2 - 3 osobowy zespół

Termin pracy: od 9 lub 16 października

Miejsce pracy: Oberwiesenthal i Weimar (Niemcy)

UWAGA: Konieczna znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (przynajmniej jedna na dwie osoby) oraz posiadanie auta (przynajmniej jedna na dwie osoby)

OFERUJEMY:

- umowę o pracę u niemieckiego pracodawcy w pełnym wymiarze czasu pracy z pełnym ubezpieczeniem społecznym - wynagrodzenie wg. ustawy taryfowej od 15,00 EUR za godzinę (2741,00 EUR miesięcznie „na rękę” nie licząc nadgodzin)

- dzienną dietę bezpodatkową od 50,00 EUR dziennie

- stawkę za nocki i nadgodziny 18,75 EUR /godz.

- organizujemy noclegi - oplata w własnym zakresie od 17 do 25 EUR za każdy dzień pracy

- nadgodziny możliwe do 50 godzin w miesiącu

- regularne podwyżki taryfowe

- tygodniową wypłatę zaliczki do 200,00 EUR (po przepracowaniu odpowiedniej liczby godzin)

- przyjemną atmosferę w pracy

- terminową wypłatę wynagrodzeń

- premię wakacyjną i świąteczną

- odzież ochronną

- wsparcie w trudnych sytuacjach życiowych w języku polskim

WYMAGANIA:

- język niemiecki (B) – obowiązkowy (przynajmniej jedna osoba w dwuosobowym zespole)

- samochód i prawo jazdy (przynajmniej jedna osoba w dwuosobowym zespole)

- ukończona szkoła w zakresie branży elektrycznej lub porównywalne kwalifikacje

- uprawnienia SEP do 1 kV - mile widziane - doświadczenie zawodowe - samodzielny sposób pracy - umiejętność pracy w zespole

- przesłanie na adres [email protected] CV wraz z załączeniem klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Instalacje elektryczne w starych i nowych budynkach

- izolacja kabli

- wycinanie szczelin i układanie kabli

- ustawianie gniazdek i włączników światła

- podłączanie trasy do skrzynek sterowniczych

- montowanie instalacji elektrycznych i elementów oświetlenia

- określanie i usuwanie usterek oraz awarii

- przygotowanie szaf sterowniczych do podłączenia sieci

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”