DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 2 500-3 000 EUR/h
  • Firma: Selfdevelopment
  • Kontakt: Szymon Syrnicki
  • Telefon: 791483707
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Viersen 41751
  • Państwo: Niemcy
Stawka na start:  pomocnicy. 14-16,-€ Brutto doświadczeni, z prawem jazdy kat. B i podstawa niemieckiego. Profi 16,-€ + do negocjacji. 22 dni płatnego urlopu rocznie. Wyplata do 5 każdego miesiąca.

Możliwość podwyżki: tak – zależna od umiejętności / znajomości jezyka niemieckiego – do indywidualnej negocjacji z pracodawca

Mieszkanie: zapewnia pracodawca – 200,-€ miesięcznie / kwartalnie zwrot 50% w razie dobrej wspoplracy

Wifi: jest

Tygodniowy czas pracy: od pon. do pt. 7 do około 16/17 godziny z dwiema pauzami po 30 minut. Dodatkowo co drugi weekend pracujący sobota 7-11 a niedziela 8-11. Wszystkie godziny wypłacane.

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz na stale

Zakres obowiązków: wszystkie prace pomocnicze na gospodarstwie. Dbanie o zwierzęta, karmienie. Dodatkowo – sczepienie, kastracja itp. Dbanie o czystość w chlewni oraz gospodarstwie.

Wymagane; doświadczenie, znajomość j. niemieckiego – podstawy. Prawo jazdy kat. B.

Zaliczki: brak