DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 14 EUR/h
  • Firma: HRQTECH
  • Kontakt: Dagmara HRQ
  • Telefon: 608192422
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Firma Palatum Feinkost to stosunkowa niewielka firma założona na rodzinnym kapitale, która zajmuje się produkcją przekąsek do do grilla i cateringów. Firma zatrudnia kilkadziesiąt osób, a nasi pracownicy stanowią trzon zespołu produkcyjnego. Współwłaścicielką firmy, która jednocześnie zarządza naszymi pracownikami jest przesympatyczna Pani, która pochodzi z Polski, przez co bariera językowa nie stanowi najmniejszego problemu.

Lokalizacja: Unterschleißheim

Wymagania pracodawcy:

• Chęć nawiązania długoterminowej współpracy

• Sprawność fizyczna i gotowość do pracy przez 8h dziennie,

• Gotowość do pracy na 2 zmianach

• Chęć do rozwoju i zdobywania nowych kwalifikacji,

• Buty robocze S3 oraz gumowce S3 (najlepiej białe)

Mile widziane:

• Doświadczenie w branży gastronomicznej

Twój zakres obowiązków jako pracownik produkcyjny:

• Obsługa taśmy produkcyjnej,

• Kontrola jakościowa i ilościowa produktów,

• Czyszczenie urządzeń produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi wytycznymi,

• Utrzymanie miejsca pracy w czystości

To co pracodawca oferuje:

• Stawka od 13,50 euro/h brutto

• Praca bez znajomości języka obcego

• Darmowe i zorganizowane przez nas zakwaterowanie,

• Zwrot za badania,

• Pracę od poniedziałku do piątku (czasami soboty),

• Pomoc w zorganizowaniu dojazdu do pracy i wsparcie finansowe dojazdów,

• Bezpłatne nadanie numeru podatkowego, dla osób, które go nie posiadają,

• Kompleksową pomoc w przygotowaniu dokumentów związanych z podjęciem zatrudnienia na terenie Niemiec,

• Profesjonalną opiekę przez cały okres trwania zatrudnienia,

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę.