DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: abacent Personalservice GmbH
  • Kontakt: Magdalena Chwastek
  • Telefon: +49 172 6345 131
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Powyżej 4 lat

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz MAG
Masz dość nieudanych wyjazdów, nieodpowiednich kwater, niespodzianek przy pierwszej wypłacie? Twój koordynator nie odbiera telefonu, kiedy zaczynają się pojawiać problemy? Twoja firma obiecała Ci wysoką dietę, ale obietnica jest bez pokrycia. Brzmi znajomo?

Wyjazd do pracy w Niemczech to bez wątpienia duże przedsięwzięcie, dlatego zawsze sprawdzaj z kim podpisujesz umowę! To nasza praca i odpowiedzialność, aby Twój wyjazd za granice był przygotowany w sposób odpowiedzialny i bezpieczny.

Mamy przyjemność poinformować o naszej nowej ofercie pracy dla spawacza MAG!

Rozpoczęcie pracy: 11.07.2022

Miejscowość: Ulm

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od kwalifikacji pracownika. Im więcej potrafisz, tym więcej zarabiasz!
  • przyzwoite, opłacone przez nas zakwaterowanie od poniedziałku do niedzieli w pobliżu miejsca pracy z dostępem do kuchni i internetu
  • od 150,00 € - 300,00 € premii swiątecznej (przysługuje po okresie próbnym)
  • od 150,00 € – 300,00 € premii wakacyjnej (przysługuje po okresie próbnym)
  • od 300,00 € - 500,00 € premii za polecenie innego pracownika. Wysokość premii zależy od kwalifikacji osoby polecanej
  • umowę o prace na czas nieokreślony na niemieckich warunkach
  • możliwość kursu językowego przed i w trakcie zatrudnienia
  • ciągłość zleceń w okresie zimowym
  • naszych pracownikow ubezpieczamy w niemieckiej kasie chorych i pomagamy w organizacji I grupy podatkowej.
  • obsługę polskojęzycznego koordynatora na najwyższym poziomie

Zadania:

  • Spawanie konstrukcji stalowych metoda MAG
  • Typowe prace ślusarskie związane z przygotowaniem materiału do spawania i obróbka po.
  • Szlifowanie, piłowanie, gięcie, docinanie, obróbka przed i po.

Wymagania:

  • Konieczna albo książeczka spawacza albo ważne uprawnienia spawalnicze polskie lub niemieckie.
  • język niemiecki na poziomie umożliwiającym komunikacje

Zależy nam na szczerej i przede wszystkim długofalowej współpracy, opartej na wzajemnym zaufaniu. Nie szukamy pracownikow na tydzien. U nas może Pan liczyć na szczerą rozmowę rekrutacyjną bez pustych obietnic.