DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Personal Service
  • Kontakt: Dział HR
  • Telefon: 574420040
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

Dla naszego niemieckiego klienta, który jest europejskim liderem produkcji okien i drzwi wejściowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator produkcji.

Lokalizacja: 7819 Triptis, Niemcy(Turyngia)

Oferowana początkowa stawka wynagrodzenia brutto :€ 12,04/godzinę+premie za soboty 100 euro netto

System pracy: 1 zmianowy(od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00)

Zakres obowiązków:

  • Praca przy produkcji okien i drzwi PCV;
  • Montaż elementów;
  • Drobne prace naprawcze;
  • Kontrola jakości;
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy.

Co od Ciebie oczekujemy:

  • Sprawności manualnej i umiejętności dostrzegania szczegółów;
  • Zaangażowania i silnej motywacji do pracy za granicą;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy oraz znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • Początkowe wynagrodzenie €12,04 brutto/godzinę;+premie za pracujące  soboty 100 euro netto
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 1-zmianowym w godzinach 6-14 + 2 soboty pracujące;
  • Zorganizowane, wyposażone zakwaterowanie(koszt 200 euro/miesiąc);
  • Liczba godzin w miesiącu: 162 h – 172h;
  • zapewniona bezpłatna odzież robocza;
  • Przyjazny proces wdrożenia na stanowisko pracy;
  • Zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę tymczasową;
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie(10-go każdego miesiąca)
  • Możliwość pobierania zaliczek;
  • Bardzo dobre warunki pracy, miła atmosfera

Zapraszamy do przesyłania aplikacji lub kontakt telefoniczny pod numerem 574420040 lub sms Praca