DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: expertum
  • Kontakt: Judyta Krupska
  • Telefon: 513702447
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Stolarz

Dla naszego klienta w Thedinghausen poszukujemy pracownikado produkcji na tymczasowe zatrudnienie, start  tak szybko, jak to możliwe.

TO TWOJE ZADANIA:

Współpraca przy produkcji okien i drzwi domowych z drewna i drewna-aluminium.

Prowadzenie różnych zakładów produkcyjnych w celu zapewnienia produkcji. Zgodność z procesami produkcyjnymi i normami jakości.

Sprawdzanie wyprodukowanych części pod kątem dokładności wymiarowej i przeprowadzanie samokontroli.

TWOJE UMIEJĘTNOŚCI: Ukończyłeś szkolenie manualne lub masz dobre zdolności manualne. Dopiero zaczynasz swoją karierę lub masz pierwsze doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej. Między innymi lubisz pracować z drewnem, lubisz pracować w zespole, a także jesteś rzetelny i sumienny.

GWARANTUJEMY: Wypłacamy ustalone zbiorowo wynagrodzenie, dodatki branżowe oraz dodatki urlopowe i świąteczne zgodnie z wymogami Federalnego Stowarzyszenia Dostawców Usług Personalnych (BAP). Pracownicy otrzymują w zakładowym centrum medycznym profesjonalny sprzęt, taki jak odzież ochronna i robocza oraz profilaktyczna opieka medyczna. U nas pracownicy otrzymują bonusy na specjalne okazje, a także ekskluzywne rabaty w ponad 600 sklepach i sklepach internetowych. Zapewniamy maski zdrowotne służące profilaktycznej ochronie zdrowia. Dzięki expertum JobApp pracownicy komunikują się bezpośrednio z osobą kontaktową i zarządzają kontem czasowym w aplikacji. W razie potrzeby finansujemy indywidualne szkolenia, które pomagają pracownikom awansować w dłuższej perspektywie. We współpracy z Allianz i Nürnberger Versicherung oferujemy zakładowe programy emerytalne. W dowolnym momencie chętnie doradzimy również w sprawie innych ogłoszonych stanowisk i możliwości zawodowych.