DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 500-4 000 EUR/m-c
  • Firma: Bruni Pole Zeitarbeit Nord GmbH
  • Kontakt: Gabriela Kusnierz
  • Telefon: 004934199384055
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter konstrukcji stalowych
BRUNI POLKE od 30 lat jest pracodawcą dla ponad 300 zatrudnionych pracowników jako dostawca usług kadrowych. Oferujemy zróżnicowane oferty pracy ze wszystkich dziedzin – na atrakcyjnych warunkach, wzorowych świadczeniach socjalnych i możliwościach rozwoju osobistego Twojej kariery zawodowej.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Ślusarz/Monter konstrukcji stalowych (m/k/i) Stuttgart

Oferujemy:

-    wynagrodzenie wg taryfy niemieckiej iGZ/DGB - stawka od 14,55€ brutto/h do 15,38€ brutto/h
-    dietę za każdy dzień pracujący 70,00 € netto
-    premie świąteczne i urlopowe
-    możliwość przejęcia i podjęcia pracy bezpośrednio u klienta
-    umowę o pracę na czas nieokreślony z niemieckim pracodawcą
-    24 -30 dni urlopu w roku
-    dobrą atmosferę pracy
-    premię za akcję "Pracownik rekrutuje pracownika"
-    pomagamy znaleźć zakwaterowanie, możliwie blisko miejsca pracy
-    możliwość pobierania zaliczek
-    niemieckie ubezpieczenie zdrowotne, ważne również na terenie Polski (możliwość ubezpieczenia rodziny)
-    możliwość zrobienia uprawnień zawodowych na koszt firmy
-    pomoc koordynatora polskojęzycznego

Zadania:

-    montaż konstrukcji stalowych i komponentów budowlanych wg planu
-    ogólne prace budowlane i związane z obróbką metalu

Profil:

-    wykształcenie kierunkowe związane z przemysłem metalowym lub pokrewne
-    doświadczenie minimum rok
-    umiejętność czytania rysunku technicznego
-    mile widziane doświadczenie w spawaniu stali i stali nierdzewnej
-    sprawność fizyczna, brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
-    umiejętność pracy w zespole, rzetelność
-    dobra znajomość języka niemieckiego (minimum B1, warunek konieczny)
 -   prawo jazdy i własny samochód na dojazdy do pracy (warunek konieczny)