DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 500 EUR/m-c
  • Firma: HR International
  • Kontakt: Klaudia HR
  • Telefon: 504 293 615
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy pracowników recepcji

Klient prowadzi Hotel **** wraz restauracjami oraz infinity pool na dachu.

Szczegóły:
Rozpoczęcie projektu: od zaraz (termin wyjazdu do ustalenia)
Zakończenie projektu: długo terminowe zatrudnienie
Miejsce: 72270 Baiersbronn-Schwarzenberg, okolice Stuttgart, Niemcy

Obowiązki:
- obsługa gości hotelowych
- prowadzenie ewidencji gości, obsługa komputera

Wymagania:
- znajomość j. niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację
- nienaganny wygląd
- otwartość, komunikatywność

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie- zarobki do 2500 € brutto/h
- zapewnione zakwaterowanie w Hotelu
- umowę z niemieckim pracodawcą
- stabilne zatrudnienie
- możliwość wyjazdu uczniów, studentów
- wsparcie na każdym etapie rekrutacji i pomoc w kwestiach organizacyjnych związanych z wyjazdem

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 504 293 615