UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz prowadzimy doradztwo
w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, do jednej z fabryk dostarczającej półprodukty do sektora farmaceutycznego, spożywczego, kosmetycznego
i tekstylnego, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Operator procesu produkcyjnego

miejsce pracy: Niemcy, okolice Stuttgartu lub okolice Drezna; nr ref.: OP/05/2022

Zakres obowiązków:

·         Udział w procesach produkcyjnych

·         Kontrola parametrów produkcyjnych - manualna i elektroniczna

·         Obsługa i drobne konserwacje urządzeń produkcyjnych i transportowych (piece suszarnicze, mieszalniki, wózki paletowe, etc.)

·         Udział przy rozładunku materiałów do produkcji, kontroli oraz pakowaniu
i załadunku produktów gotowych

Wymagania:

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane

·         Doświadczenie w branży chemicznej, farmaceutycznej, papierniczej lub pokrewnej – mile widziane

·         Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny

·         Uprawnienia na wózki widłowe – mile widziane

·         Znajomość programów kontroli procesów produkcyjnych – mile widziane

·         Miejsce pracy: okolice Stuttgartu lub okolice Drezna

Firma oferuje:

·         Umowa zgodnie z prawem niemieckim (na min. 1,5 roku z możliwością przedłużenia)

·         Szkolenie z zakresu procesów produkcyjnych przez pierwsze 3 miesiące

·         Zakwaterowanie:

- 500 EUR brutto/miesiąc na wynajem we własnym zakresie

- lub wynajem gwarantowany przez pracodawcę

·         Podróże: 120 EUR netto/miesiąc na dojazdy

·         Praca w systemie 3-zmianowym

·         Wynagrodzenie:

- 15 EUR brutto/godzinę

- Na zmianie nocnej: +25%

- Niedziele: +50%

·         Możliwość zakwaterowania osoby towarzyszącej

  Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 91 488 23 27 / 575 71 73 73 lub mailowy: [email protected] z oznaczeniem nr. ref.: OP/05/2022 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.