DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 3 100-3 300 EUR/m-c
  • Firma: STERNJOB SP. Z O.O.
  • Kontakt: Jessica Panek
  • Telefon: 535139711
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Frezer

Na zlecenie naszego klienta poszukujemy FREZERÓW CNC do pracy w miejscowości Ulm lub Stuttgart.

System pracy - 2 zmiany

Zakres obowiązków:

  • Frezowanie na wielkogabarytowych frezarkach ( stół o wymiarach 6x2,5m) dużych elementów oraz konstrukcji spawanych
  • Znajomość systemu HEIDENHAIN
  • Doświadczenie z systemem pomiarów 3D

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (w mowie i piśmie)
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe
  • Znajomość systemu HEIDENHAIN (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy i samochód

Nasz klient oferuje:

  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Pełny pakiet świadczeń socjalnych
  • Stawka godzinowa 17,00€ brutto + 48,00€ netto dziennej diety
  • Wynagrodzenie od 3100€ Netto m-c przy 168h na 1 kl. podatkowej
  • Stałe zatrudnienie
  • Po przepracowanym roku premia 1000 EUR brutto
  • Po przepracowanych 3 miesiącach jednorazowe dofinansowanie 150 EUR brutto
  • Premie i dodatki
  • Możliwość otrzymywania zaliczek
  • Gwarantujemy profesjonalną i rzetelną opiekę w języku polskim
  • Pracodawca zapewnia zakwaterowanie ale opłaca pracownik - do 550€ m-c w pełni wyposażony pokój jednoosobowy

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected] wpisując w tytule "Frezer CNC z j.niemieckim Ulm lub Stuttgart"