OPERATOR ROBOTA SPAWALNICZEGO NIEMCY BLISKO GRANICY REKRUTACJA 2024

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Club Silesius
  • Kontakt: Club Silesius Agencja Pracy do Austrii
  • Telefon: 698217808
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

REKRUTACJA 2024

OFERTA PRACY W AUTOMOTIVE W NIEMCZECH

Niemcy Bawaria (Sonnefeld – jedynie 350 km od granicy)

Poszukujemy:

Operatora robota spawalniczego OTC

Dressel Prototec to nowoczesna firma specjalizująca się w wykonywaniu krótkich serii komponentów oraz prototypów np. części karoserii do ostatecznych badań i testów dla niemieckiego przemysłu motoryzacyjnego.

Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, laboratorium testowym oraz mieszkaniami firmowymi.

Opis stanowiska pracy:

  • Obsługa robota spawalniczego w zakresie spawania elementów, wprowadzania korekt oraz kontroli wytwarzanych elementów.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe i/lub min. 2 letnie doświadczenia z zakresu obróbki metalu, budowy maszyn, obsługi maszyn CNC i pokrewne,
  • mile widziana umiejętność ręcznego spawania MIG/MAG (poprawki po robocie),
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • mile widziane doświadczenie w branży automotive,
  • gotowość do pracy w systemie 2-3 zmianowym.

Oferujemy:

  • stałą, niemiecką umowę o prace w jednym z najnowocześniejszych zakładów branży automotive w Niemczech (bez pośredników),
  • atrakcyjne wynagrodzenie 2700,00-3200,00 eur brutto miesięcznie,
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,
  • cykl profesjonalnych szkoleń w tym szkolenia językowe,
  • bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu zakładu pracy,
  • system pracy uwzględniający regularne zjazdy do kraju.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego 698 217 808

CV prosimy przesyłać na adres [email protected]

Zapraszamy do zwiedzenia firmy na