DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 17 EUR/h
  • Firma: spp direkt Jena GmbH
  • Kontakt: SPP DIREKT
  • Telefon: 0049 151 280 33 982
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 4 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Narzędziowiec

Serdecznie witamy w spp direkt.

Jako specjaliści w pośrednictwie pracy oferujemy kandydatom atrakcyjne oferty pracy z interesującymi zadaniami w renomowanych firmach.

Szukasz nowego wyzwania jako Ślusarz narzędziowy dla technologii tłoczenia i formowania / Narzędziowiec ?

W takim razie nasz Klient jest właściwym miejscem dla Ciebie!

Szukamy CIEBIE jako Ślusarz narzędziowy dla technologii tłoczenia i formowania / Narzędziowiec

TWOJE ZADANIA:

• samodzielne przeprowadzanie konserwacji, napraw i remontów, a także modyfikacji dużych narzędzi kompozytowych do obróbki i formowania metali.

• rozwiązywanie problemów i analizowanie przyczyn usterek i wad związanych z narzędziami oraz ich usuwanie

• montaż narzędzi zgodnie z rysunkami technicznymi

WYMAGANIA:

• gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec

• wykształcenie o profilu mechanicznym,

• doświadczenie w zawodzie (minimum 4 lata)

• znajomość rysunku technicznego

• umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

• znajomość języka niemieckiego A2

• dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

• pożądane doświadczenie zawodowe w technologii dziurkowania/ tłoczenia, konserwacji i naprawie tłoczników wielotaktowych

• umiejętność pracy samodzielnej, jak i w zespole

OFERUJEMY:

• niemiecką umowę o pracę zawartą na czas nieokreślony

• wynagrodzenie od 16,50 Euro brutto/Stunde

(w zależności od kwalifikacji i znajomości języka niemieckiego)

• ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

• premię za polecenie pracownika do 1000 Euro

• pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

• opiekę polskiego Koordynatora

• dodatek za prace w godzinach nocnych 25%

• czas pracy 40 godzin w tygodniu (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00, przerwa 30 minut)

• zakwaterowanie oplaca Pracownik (około 350 Euro miesiecznie)

• Nadgodziny możliwe po uzgodnieniu.