DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: 2 300-2 600 EUR/m-c
  • Firma: HRQTech
  • Kontakt: Dagmara HRQ
  • Telefon: 608192422
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator wózka widłowego

Oferta pracy dotyczy stanowiska operatora/ki wózka widłowego w firmie Schnellcke Logistics, która jest liderem branży logistycznej w zakresie części samochodowych dla popularnych marek takich jak BMW, Mercedes czy Volksvagen. Podejmując pracę na tym stanowisku zostaniesz przekierowany/a na dział magazynowy. Praca jest skierowana do kobiet i mężczyzn.

Lokalizacja: Soltau lub Offenbach an der Queich

Wymagania:

  • aktualne uprawnienia na wózki widłowe
  • minimum kilkumiesięczne doświadczenie na wózku widłowym (wózek boczny i czołowy)
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym lub trzyzmianowym
  • mile widziana znajomość języka angielskiego/niemieckiego
  • mile widziane prawo jazdy i własny samochód na wyjazd

Warunki pracy:

  • stawka 15,24-16 EUR brutto/ H
  • zapewnione zakwaterowanie (bezpłatne lub z dopłatą do 2/3 euro na dobę)
  • dodatek paliwowy ( w przypadku braku własnego transportu pomoc w organizacji dojazdu do pracy)
  • pomoc w formalnościach potrzebnych przed i po wyjeździe za granicę

Obowiązki:

  • przemieszczanie towarów zgodnie z systemem kontroli wózków widłowych
  • rozładunek/załadunek towarów za pomocą wózka widłowego
  • przygotowanie asortymentu pod określone zamówienie
  • utrzymanie porządku i przestrzeganie zasad BHP na terenie pracy