SZLIFIERZ NARZĘDZIOWY - OBRÓBKA METALI / ШЛИФОВЩИК НА МЕТАЛЛУРГИЧЕСКОМ ЗАВОДЕ В ГЕРМАНИИ

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 12 EUR/h
  • Firma: TEDROYS
  • Kontakt: Igor Romanovskyi
  • Telefon: +48790853658
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Lokalizacja: Niemcy, Singen

Obowiązki:

* Przygotowywanie maszyn szlifierskich

* Monitorowanie procesu szlifowania

* Czytanie planów

* Kontrola jakości części

Wymagania:

* Prawo jazdy kategorii B

* Wiek: 18 - 50 lat

* Doświadczenie zawodowe od 1 roku

* Znajomość przynajmniej jednego z języków: rosyjski/ukraiński/niemiecki/angielski/polski.

Warunki:

* Praca: 6 dni w tygodniu, 8 godzin dziennie (możliwe nadgodziny)

* Wynagrodzenie: 12€ za godzinę, od 190 godzin miesięcznie, od 2 280€ miesięcznie = 10 000 zł

* Minimalny okres pracy: 3 miesiące

* Zakwaterowanie: hostel (2 osoby w pokoju) lub mieszkanie (350 - 450 euro miesięcznie)

* Transport do pracy: zapewniony jest samochód służbowy

Dokumenty do pracy:

* Polska wiza pracownicza

* Karta pobytu

* Paszport europejski

Uwaga: Niniejsze ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny. Aby uzyskać więcej informacji i aplikować, prosimy o kontakt na podane dane kontaktowe.

Kontakt: Igor +48 790 853 658 (Telegram / Viber / WhatsApp)

Шлифовщик на металлургическом заводе в Германии

Местоположение: Германия, Зинген

Обязанности:

  • Подготовка шлифовочных станков
  • Мониторинг процесса шлифовки
  • Чтение чертежей
  • Контроль качества деталей

Требования:

  • Водительские права категории В
  • Возраст: 18 - 50 лет
  • Опыт работы от 1 года
  • Знание мин. одного из языков: русский/украинский/немецкий/английский/польский

Условия:

  • Рабочая неделя: 6 дней, по 8 часов в день (возможны надчасы)
  • Оплата: 12€ в час, 190 часов в месяц, от 2 280€ в месяц = 10 000 zł
  • Минимальный срок работы: 3 месяца
  • Проживание: Хостел (2 человека в комнате) или квартира (350 - 450 евро в месяц)
  • Доставка до работы: предоставляется рабочее авто

Документы для работы:

  • Польская рабочая виза
  • Карта побыта
  • Европаспорт

Примечание: Данное объявление носит информационный характер. Для более подробной информации и подачи заявки, пожалуйста, свяжитесь с нами по указанным контактным данным.

Контактная информация: Игорь +48 790 853 658 (Telegram / Viber / WhatsApp)