DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 81-87 PLN/h
  • Firma: Berker Dominis
  • Kontakt: Magdalena Brzezińska
  • Telefon: 536548851
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Dekarz

Nasz klient, niemiecka firma zajmująca się pokryciami dachowymi zatrudni pracownika na stanowisko:

Dekarz/Monter rusztowań

Miejsce pracy: Sindelfingen- Badenia-Wirtembergia

Stawka: 18-20 euro brutto/h – do negocjacji po okresie próbnym

Zadania:

·         Układanie i naprawa pokryć dachowych,

·         Wykonywanie izolacji i wentylacji dachów,

·         Montaż i naprawa rynien, okien dachowych, kominów,

·         Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:

·         Doświadczenie w pracy jako dekarz – cieśla - monter rusztowań,

·         Znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

·         Prawo jazdy kat. B

·         Uczciwość i sumienność,

·         Gotowość do pracy w różnych warunkach atmosferycznych.

Gwarantujemy:

·         Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,

·         Możliwość awansu i podwyżki po okresie próbnym,

·         Współpracę na czas nieokreślony, długoterminowo na kilka lat,

·         Pracę od poniedziałku do piątku- wolne weekendy,

·         Pomoc w znalezieniu kwatery.

Zatrudnimy pomocników budowlanych, którzy wyrażą chęć pracy jako dekarz.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny  536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „DEKARZ” – na pewno oddzwonię!