DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 100-2 300 EUR/m-c
  • Firma: KONTRAKTY.EU Marzena Kędra
  • Kontakt: Marzena Kędra
  • Telefon: 666620890
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

Pracownik Produkcji ; Operator Maszyn Produkcyjnych

Miejsce pracy: Cale Niemcy - Selters, Ilmtal-Thüringen, Gunzenhausen, Schönberg, Dietenheim, Wörth am Main, Heilbronn

2100-2300€ Netto + Dodatki Zmianowe extra (Około 150€ - 200€ Netto)

OBOWIĄZKI:

  • Prace produkcyjne i montażowe w zakładach produkcji krat i bębnów stalowych oraz zakładach produkcji filtrów hydraulicznych (w zależności od stanowiska)
  • malowanie części składowych
  • szlifowanie
  • tłoczenie sprężynowe
  • obsługa maszyny do klejenia
  • sporadyczne usuwanie drobnych usterek maszyny
  • ogólne czynności pomocnicze wykonywane przez ustawiaczy maszyn
  • opakowanie gotowych elementów
  • różne inne prace pomocnicze

WYMAGANIA:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy i samochód
  • doświadczenie zawodowe na produkcji
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: w zależności od stanowiska 2100-2300€ Netto + Dodatki Zmianowe extra (Około 150€ - 200€ Netto)
  • brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji

  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płatne extra + 25% do wypłaty
  • dodatki za prace zmianowe
  • niemiecka umowa o pracę
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • niemieckie ubezpieczenie
  • cykliczne podwyżki
  • regularne zaliczki
  • wsparcie polskojęzycznych dysponentów
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do Internetu) - płatne

Administratorem danych osobowych jest: Kontrakty.eu. Dane kontaktowe: [email protected]. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się na stronie https://kontrakty.eu.

Cert. Agencji 26096