DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Berker Dominis
  • Kontakt: Magdalena Brzezińska
  • Telefon: 536548851
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektromonter

Niemiecka firma telekomunikacyjna świadcząca niezawodne i kompletne usługi w zakresie profesjonalnego układania kabli i przewodów ochronnych zatrudni pracownika na stanowisko:

Monter liczników prądu

Wynagrodzenie: 15-16 euro/h

Miejsce pracy: Mecklenburg - Vorpommern

Zadania:

· Instalacja/demontaż i wymiana liczników energii elektrycznej,

· Blokowanie i ponowne uruchamianie liczników energii elektrycznej,

· Inspekcje systemów w sektorze energii elektrycznej,

· Przetwarzanie usterek urządzeń do rozliczania energii,

· Kontrola przyłączy domowych w obszarze energii elektrycznej.

Wymagania:

· Wykształcenie jako elektryk, opcjonalnie wykształcenie jako technik mechatronik lub technik BMSR – wówczas jest możliwe zatrudnienie przez pracodawcę jako specjalistę ds. elektrotechniki,

· Doświadczenie ww. pracach,

· Wymagana znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Gwarantujemy:

· Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę z 6- miesięcznym okresem próbnym,

· Bezpłatne zakwaterowanie,

· Premie okolicznościowe, bony,

· Na miejscu służbowy samochód, telefon komórkowy oraz tablet,

· Możliwe zjazdy do domu co weekend,

· Świadczenia urlopowe i emerytalne.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „MONTER LICZNIKÓW” – oddzwonię!