DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 10 EUR/h
  • Firma: Nowi Consulting Agnieszka Nowicka
  • Kontakt: Agnieszka Nowicka
  • Telefon: 510 255 614
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier

Agencja pracy Nowi Consulting specjalizuje się w doborze kadry pracowniczej dla przetwórstwa tworzyw sztucznych i branży metalowej (ustawiacze, programiści, narzędziowcy, pomiarowcy, mechatronicy, konstruktorzy itp). Nie współpracujemy ani z agencjami w Polsce, ani w Niemczech. Nasi kandydaci podpisują bezpośrednio umowę o pracę z niemiecką firmą, w której będą pracować. To nie jest praca tymczasowa.

Tłumaczymy CV bezpłatnie i odpowiadamy na każdą ofertę.

Operator wózka widłowego, magazynier, bezpośrednio u pracodawcy, w firmie produkcyjnej.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa wózka widłowego,
  • Załadunki/wyładunki
  • Kompletowanie zamówień

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • Kilkuletniego doświadczenia na stanowisku,
  • Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego,
  • Gotowości do samodzielnej pracy,
  • Gotowości do podjęcia długofalowego zatrudnienia na terenie Niemiec

Oferujemy:

•pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie niemieckiej z tradycjami, miła atmosfera pracy,

•niemiecka umowa o prace na czas niekreślony z pakietem świadczeń socjalnych podpisywana

bezpośrednio z niemieckim pracodawca, nie przez agencje pracy,

•atrakcyjne warunki wynagrodzenia, na początek 1300-1400 EUR netto, po okresie próbnym 1500-1700 EUR netto, pomoc w znalezieniu zakwaterowania

• pracę w pełnym wymiarze godzinowym,

• wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec,

•możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego,

•bezpłatne tłumaczenie życiorysów,

•wsparcie w sprawach urzędowych na miejscu (zameldowanie, rodzinne, konto w banku, wybór kasy chorych),

 • zakwaterowanie w pobliżu firmy ( zakwaterowanie płatne przez pracownika)

Dodatkowe informacje:

Praca w niemieckiej firmie liczy się do lat pracy i jest podstawa do ubiegania się o niemiecka emeryturę!
W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Nowi Consulting Agnieszka Nowicka ul. Krajobrazowa 7, 95-030 Konstantyna, nr certyfikatu agencji zatrudnienia 17401 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest firma Nowi Consulting Agnieszka Nowicka ul. Krajobrazowa 7, 95-030 Konstantyna. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie życiorysu na adres mailowy [email protected]

W celu uzyskania bliższych informacji, proszę o kontakt telefoniczny 577 255 615.

Dane teleadresowe:

Nowi Consulting Agnieszka Nowicka
Krajobrazowa 7
95 - 030 Konstantyna
e-mail: [email protected]

Rodzaj pracy:

Praca stała

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".