DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 14 EUR/h
  • Firma: Glico Sp. z o.o.
  • Kontakt: Rekruter
  • Telefon: +48503446700
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator CNC

Agencja Pracy Glico Sp. z o.o. (nr cert. 14.954) Na zlecenie niemieckiego klienta, poszukuje Operatorów maszyn CNC- frezer chętnych do pracy w Niemczech.

Dodatkowe informacje

  • Stanowisko:: operator maszyn CNC frezer
  • Miejsce pracy:: 26683 Saterland-Scharrel
  • Ilość wakatów:: 1

  • Wymagania::

    • wykształcenie kierunkowe lub ukończone kurs
    • doświadczenie zawodowe
    • znajomość narzędzi pomiarowych,
    • mile widziana umiejętność programowania,
    • umiejętność czytania rusunku technicznego
    • nie wymagana znajomość języka niemieckiego
    • chęć podjęcia pracy w Niemczech w dłuższym okresie czasu,
    • posiadanie prawo jazdy kat. B i własnego środka transportu - warunek konieczny !!!!
    • Prosimy o przesyłanie CV w j. polskim lub niemieckim

  • Obowiązki::

    • obsługa frezarek CNC z oprogramowaniem Heidenain w 3 lub 5 osiach
    • kontrola jakości wyrabianych produktów oraz procesu obróbki
    • przeprowadzanie konserwacji maszyn
    • zmiana narzędzi, wprowadzanie korekt

  • Co oferujemy::
    • ciekawa praca w Niemczech na trzy zmiany
    • atrakcyjne wynagrodzenie brutto 13,50 EUR /godzinę plus + 40,00€ netto/dziennie - dieta,
    • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony, zawartą przed wyjazdem
    • ubezpieczenie oraz składki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec
    • zakwaterowanie, pokój jednoosobowy
    • opiekę polskojęzycznego koordynatora
    • możliwość pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych płatnych od +25%
    • płatny urlop w wymiarze od 25 dni w roku
    • dodatek urlopowy i świąteczny  (od 200 euro po przepracowaniu 6 m-cy)
    • płatne dni ustawowo wolne od pracy
    • premię za polecenie nowych pracowników
    • odzież ochronną
    • dostęp do mobilnej aplikacji  pracowniczej
    • wszystkie świadczenia przysługujące z tytułu zatrudnienia na niemiecką umowę o pracę,
    • zapewnione zakwaterowanie,
    • możliwość podjęcia pracy od zaraz,
    • praca na niemieckich warunkach u niemieckiego pracodawcy,
    • Prosimy o przesyłanie CV w j. polskim lub j. niemieckim

  • Klauzula: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz innych przekazanych przeze mnie dokumentach oraz wyrażam zgodę udostępniania ich firmom powiązanymi umowami o współpracy przeprowadzającymi proces rekrutacji przez Glico Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie(30-207) przy ulicy J. Malczewskiego 47A w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2016 r., poz. 922). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Glico sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-207) przy ulicy J. Malczewskiego 47A