DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 13-18 EUR/h
  • Firma: abacent Personalservice GmbH
  • Kontakt: Magdalena Chwastek
  • Telefon: +49 172 6345 131
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Powyżej 4 lat

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk

Masz dość nieudanych wyjazdów, nieodpowiednich kwater, niespodzianek przy pierwszej wypłacie? Twój koordynator nie odbiera telefonu, kiedy zaczynają się pojawiać problemy? Twoja firma obiecała Ci wysoką stawkę, ale obietnica jest bez pokrycia. Brzmi znajomo?

Wyjazd do pracy w Niemczech to bez wątpienia duże przedsięwzięcie, dlatego zawsze sprawdzaj z kim podpisujesz umowę! To nasza praca i odpowiedzialność, aby Twój wyjazd za granice był przygotowany w sposób odpowiedzialny i bezpieczny.

Mamy przyjemność poinformować o naszej nowej ofercie

pracy dla elektryka przemysłowego w pobliżu Berlina:

Rozpoczęcie pracy: 15.08.2022 lub póżniej.

Oferujemy:

  • do 14,00 € na reke: u nas obowiazuje regula: im więcej potrafisz, tym więcej zarabiasz!
  • przyzwoite, opłacone przez nas zakwaterowanie od poniedziałku do niedzieli w pobliżu miejsca pracy z dostępem do kuchni
  • od 300,00 € - 500,00 € premii za polecenie innego pracownika. Wysokość premii zależy od kwalifikacji osoby polecanej
  • umowę o prace na czas nieokreślony na niemieckich warunkach

Zadania:

  • Nadzorowanie sprzętu, sprawdzanie maszyn, doświadczenie z urządzeniami średniego napięcia (do 30 kw pożądane), usuwanie usterek itp.
  • znajomość znaków zagrożenia i umiejetność czytania instrukcji.

Wymagania:

  • minimum 5 lat doswiadczenia w zawodzie
  • uprawnienia SEP lub świadectwo ukończenia szkoły w zawodzie
  • język niemiecki na poziomie umożliwiającym komunikacje w miejscu pracy (to wazne, ta oferta nie jest dla osob bez jezyka!)
  • samochod (wymóg konieczny)

Zainteresowny? Serdecznie zapraszamy do kontaktu.Zależy nam na szczerej i przede wszystkim długofalowej współpracy, opartej na wzajemnym zaufaniu.