DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 441-2 600 EUR/m-c
  • Firma: Schaflein
  • Kontakt: anna kowalczyk
  • Telefon:
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator wózka widłowego

W miejscowości ROTHLEIN od zaraz na magazynie do podjęcia legalna praca w Niemczech dla operatorów

wózków widłowych. Ogłoszenie adresowane do osób z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Pracuj jako Operator wózka widłowego w Niemczech

Obowiązki:

Obsługa wózka widłowego:

– Kompletowanie zamówień zgodnie z listą (asortyment suchy, zapakowany)

– Układanie towaru na palety

– Streczowanie palet

– Kontrola jakości

– Obsługa ręcznego wózka paletowego

– Proste prace pomocnicze

Oczekiwania:

– Uprawnienia na wózek widłowy ;

– Dobra znajomość jeżyka niemieckiego;

Zapewniamy:

– Stawka 14.62€ brutto/h;

– Zapewniamy zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy

– Stałą pracę ze wszystkimi ustawowymi i zbiorowymi świadczeniami socjalnymi;

– Niemiecka umowę o pracę na czas nieokreślony w pełnym wymiarze godzin

– Dodatki urlopowe oraz świąteczne;

– Do 30 dni płatnego urlopu;

– Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (25%)

– Premie wakacyjne oraz świąteczne

– Dodatkowe świadczenia emerytalne

– W pełni płatne dni świąteczne – ustawowo wolne od pracy (zgodnie z niemieckim prawem pracy)

– Odzież oraz obuwie robocze

– Polskojęzyczny opiekun

Stawki:

2.441€ Brutto miesięcznie 14,62h

Swoje cv proszę przesyłać na adres [email protected]