DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 12 600 PLN/m-c
  • Firma: Schaflein
  • Kontakt: anna kowalczyk
  • Telefon:
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Röthlein
  • Państwo: Niemcy
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca

Warunki pracy:

- Umowa o pracę, pełen etat, zatrudnienie bezposrednio w firmie

- Praca w systemie jednozmianowym

- Od poniedziałku do piątku

- Stałe godziny pracy: 6:00 - 16.45 (w tym 45 min przerwa)

- Nadgodziny dodatkowo płatne

Zakres obowiązków:

- Załadunek i rozładunek

- Dostawa towaru

-Odbiór towarów

-Praca ze "Skanerem"

Nasze wymagania:

- Kategoria prawa jazdy C + E

- Samodzielność

- Dyspozycyjność

- Punktualność

Więcej informacji:

-Stałe i zaplanowane trasy ok. 200 km/dobę szkolenia

-Sprawiedliwy i pewny system wynagrodzeń

-Zawsze terminowa wypłata wynagrodzeń

-Premia za transport lokalny, wypłacana w zależności od wyników

-Regularne godziny pracy od poniedziałku do piątku

-W przypadku konieczności pracy w weekendy lub w dni świąteczne, będzie ona dodatkowo wynagradzana.

-Dodatek wakacyjny i świąteczny Premia rekrutacyjna dla nowych pracowników

-Nowoczesne pojazdy

-Odzież robocza, obuwie ochronne zapewnione przez pracodawcę

-Skanery w różnych językach z informacjami o ładunku, kliencie, nawigacji itp. w każdej ciężarówce

-Kompletne wyposażenie ADR do przewozu towarów niebezpiecznych

-Pełne pokrycie kosztów modułów

-Zapewniamy mieszkanie po przyjeździe

-Polskojezyczny opiekun

KONTAKT: Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu, swoje CV również w języku Polskim mogą Państwo przesyłać na adres [email protected]