DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 3 000 EUR/m-c
  • Firma: Humanus Personalservice GmbH
  • Kontakt: Martyna Cierpial
  • Telefon: 00491737637542
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk przemysłowy

Humanus - Odkryj nasze nowe oferty pracy już teraz!

Wypełnij swoją aplikację i nie przegap szansy na karierę!

Twój pracodawca po raz kolejny nie spełnił obietnicy? Uważasz, że powinieneś zarabiać więcej? Nie chcesz już mieszkać w dwuosobowym pokoju? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Humanus Personalservice jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w Niemczech.

Dzięki wyuczonym umiejętnościom jako elektryk przemyslowy pasujesz do profilu, którego szukamy i idealnie nadajesz się na stanowisko w naszej firmie. Nie przegap swojej szansy i aplikuj do nas!

Co Ci oferujemy?

- atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 3000,- € netto miesięcznie *.

- brak tzw. konta czasowego - wszystkie przepracowane godziny są wypłacane z miesięcznym wynagrodzeniem

- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokój jednoosobowy z dostępem do Internetu)

- możliwość pracy w nadgodzinach (w zależności od pracodawcy)

- dodatki za pracę zmianową

- premie urlopowe i bożonarodzeniowe

- niemiecka umowa o pracę

- niemieckie ubezpieczenie (w tym dodatkowe ubezpieczenie prywatne opłacane przez pracodawcę)

- premie po 3, 6 i 12 miesiącach pracy oraz premia paliwowa

- możliwość otrzymywania regularnych zaliczek

- opieka koordynatorów w języku ojczystym

*dla 1 grupy podatkowej

Twoje zadania:

1. samodzielne izolowanie, rozpoznawanie i usuwanie przyczyn awarii

2. sporządzanie schematów obwodów za pomocą programów do rysowania CAD

3. ogólne czynności elektroniczne

4. Zadania manualne (podłączanie przewodów, okablowanie)

4. obsługa sterowników Siemens S5, S7 i NC/CNC

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy + samochód

Miejsce pracy: 36199 Rotenburg

Dlaczego Humanus?

- Pewność zatrudnienia: Celem każdej rekrutacji jest stałe zatrudnienie. Wskaźnik zatrudnienia wynosi obecnie ponad 95%.

- Dobra atmosfera pracy: Interakcje między pracownikami są bardzo koleżeńskie i przyjazne. Wszyscy nasi klienci są wcześniej sprawdzani i odwiedzani osobiście.

- Optymalne zapoznanie się z pracą: Wszyscy nasi klienci zapewniają naszym pracownikom czas na zapoznanie się z pracą.

- Możliwości kariery: Współpracujemy z dużymi i renomowanymi firmami.

Osoba kontaktowa:

W razie zainteresowania zadzwoń do mnie 00491737637542, napisz maila/smsa, albo aplikuj poniżej. Do usłyszenia! Martyna