DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Liebherr-MCCtec Rostock GmbH
  • Kontakt: Karol Filipiak
  • Telefon: +49 381 6006 3728
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz

Liebherr-MCCtec Rostock GmbH, wiodąca firma w branży dźwigów morskich, poszukuje zaangażowanego mechatronika / mechanika przemysłowego / mechanika maszyn rolniczych lub budowlanych do montażu naszych dźwigów morskich na terenie Niemiec i za granicą. Jest to pełny etat obejmujący szereg zadań i odpowiedzialności, które pozwalają wykorzystać i rozwijać swoją wiedzę i umiejętności.

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie oparte na umowie taryfowej, wraz z dodatkowymi premiami i świadczeniami socjalnymi

• możliwości rozwoju osobistego (kursy zawodowe i językowe)

• programy wspierajace opiekę zdrowotną

• bezpieczne miejsce pracy w międzynarodowej rodzinnej firmie

• programy partnerskie z wybranymi firmami

Obowiązki:

• spawanie złączy płytowych i rurkowych podlegających kontroli na stalach drobnoziarnistych w różnych pozycjach (PA, PB, PC i PF) na prefabrykowanych zespołach konstrukcyjnych o grubości materiału od 6 do 100 mm

• spawanie metodą MAG 135

• spawanie zgodnie z rysunkami technicznymi oraz z wytycznymi planu spawalniczego i kontrolnego

• kontrola wizualna wykonanych prac zgodnie z naszymi wymaganiami jakościowymi

• samodzielne obracanie małych zespołów konstrukcyjnych za pomocą sunwicy modułowych

Wymagania

• ukończone wykształcenie zawodowe jako mechanika konstrukcyjny, ślusarz lub pokrewne

• pożądane doświadczenie zawodowe w danej dziedzinie

• aktualny certyfikat spawalniczy MAG (135) będzie dodatkowym atutem

• gotowość do pracy w systemie zmianowym

• niezawodność, umiejętność komunikacji i pracy w zespole

Jako globalna firma rodzinna, oferujemy naszym pracownikom długoterminowe i wyjątkowe perspektywy rozwoju w innowacyjnym środowisku. Stawiamy na równowagę między życiem prywatnym a zawodowym, wspieramy rozwój osobisty poprzez naszą. Akademię oraz aktywnie promujemy program opieki zdrowotnej. Z nami - jako solidnym i niezależnym pracodawcą - czeka na Ciebie stabilne zatrudnienie w nieustannie rozwijającej się grupie firm z atrakcyjnym wynagrodzeniem, nowoczesnymi świadczeniami socjalnymi i możliwością pracy hybrydowej. Razem tworzymy fascynujące rzeczy.

*W niniejszym ogłoszeniu używamy formy męskiej dla lepszej czytelności i bez zamiaru dyskryminacji. Ogłoszenie skierowane jest do wszystkich płci.

Zainteresowany/a? Czekamy na Twoje zgłoszenie online. W razie pytań prosimy o kontakt z Karol Filipiak pod numerem: +49 381 6006 3728.

"One Passion. Many Opportunities.“