DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 14-16 EUR/h
  • Firma: Adecco Personaldienstleistungen GmbH
  • Kontakt: Katarzyna Podrez
  • Telefon: 0049 1734656158
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji
Firma Adecco Personaldienstleistungen GmbH oferuje ekscytujące możliwości pracy w renomowanych firmach z różnych branż.

Chcesz coś zmienić w życiu zawodowym i szukasz nowej pracy, ciekawych zadań oraz wyzwań?

Zacznij już teraz .

Dla naszego klienta w Guben poszukujemy operatorow maszyn i urzadzen (k/m/d)

Miejsce pracy: Guben

Oferujemy:

  • ciekawą i różnorodną pracę w ramach długoterminowego zatrudnienia
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 14-16€/h
  • dodatki świąteczne i urlopowe
  • bezpłatna odziez ochronna
  • do 30 dni płatnego urlopu
  • premia za polecenie pracownika od 250€-1000€ Brutto
  • możliwości dalszego szkolenia (np. na operatora wozka widlowego i wiele innych)
  • oferta bez zakwaterowania

Obowiązki:

  • obsługa maszyn i urządzeń
  • kontrola jakości wytwarzanych produktów
  • usuwanie drobnych usterek i awarii

Wymagania:

  • gotowość do pracy fizycznej na 3 zmiany
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność
  • znajomość jezyka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • ze względu na położenie Firmy zaleca się posiadanie własnego samochodu

Jezeli wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie to zdecydowanie powinniśmy się poznać!
Prosimy o przesyłanie CV w jezyku niemieckim za pośrednictwem naszej platformy aplikacyjnej

* Wszystkie terminy użyte w tym ogłoszeniu o pracę odnoszą się w równym stopniu do wszystkich płci.