MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz MAG

Dla naszego renomowanego klienta w Rosenheim D-83022 Bawaria
poszukujemy SPAWACZY MAG

Praca na pełen etat byłaby dla ciebie idealna?
Wtedy mamy odpowiednią pracę jako zmotywowany pracownik.

Nasz kompleksowy pakiet opieki dla Ciebie:
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony jako spawacz MAG
  • Interesujący zakres obowiązków
  • Opłata ponadtaryfowa 16,50 € za godzinę
  • Zapewnienie odzieży roboczej
  • Bezpieczeństwo dzięki umowie o pracę na czas nieokreślony
  • Kompleksowe zapoznanie
  • Dodatki do godzin nocnych i nadliczbowych
To są twoje zadania:
  • spawanie kabin samochodowych (4-15mm) metodą MAG
  • 2 zmiany 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00
  • możliwe robienie nadgodzin
To powinieneś przynieść ze sobą:
  • Doświadczenie jako spawacz w zakresie MAG
  • Jezyk niemiecki
  • Auto i prawo jazdy
Nasza oferta dla Ciebie:
U nas otrzymacie Państwo stałe wynagrodzenie zgodnie z układem zbiorowym z dodatkami, takimi jak karnety i VMA.
Wraz z naszym klientem oferujemy Państwu długoterminową perspektywę oraz indywidualne podejście naszego zespołu.

Czekamy na Ciebie!

Masz jeszcze pytania? Zapraszamy do kontaktu!