DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: VPA Agency
  • Kontakt: Paulina Kozaczuk
  • Telefon: +49 (0)151 – 70638961, +48 22 152 14 82
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk

Elektryk w miejscowości Ronneburg, Niemcy

Firma, w której wykonywana jest praca to wiodący dostawca systemów głowic kół dla światowego przemysłu pojazdów użytkowych. Produkty Spółki obejmują felgi stalowe i aluminiowe do pojazdów użytkowych oraz elementy i zespoły kół dla europejskiego rynku pojazdów oraz światowych rynków sprzętu rolniczego, budowlanego i przemysłowego.

Twoje umiejętności:

• Ukończone wykształcenie na kierunku elektryk lub inżynier mechatronik

• Pożądane jest doświadczenie zawodowe

• Działania wspierające w obszarze utrzymania ruchu i konserwacja nie jest Ci obca

• Znajomość zagadnień związanych z technologią sterowania i PLC będzie dodatkowym atutem

• SPS- Steuerung, Siemens S7 oder TIA-Portal (znajomość sterowników PLC, Siemenes S7)

• Jesteś dostępny na 3-zmiany

• Biegła znajomość języka niemieckiego

• Pracujesz w sposób zorganizowany, nastawiony na jakość i wyniki oraz cechuje Cię umiejętność pracy w zespole i samodzielny sposób pracy

Twój zakres zadań:

• Samodzielne wykonywanie napraw elektrycznych i mechanicznych, prac konserwacyjnych i serwisowych na obiektach produkcyjnych i urządzeniach w celu zapewnienia ciągłości prac maszyn

• Rozwiązywanie problemów, usuwanie awarii oraz dokumentacja techniczna

• Uruchomienia i konfiguracja systemów mechatronicznych

To możemy Ci zaoferować:

• Możliwości dalszego kształcenia i perspektywy zatrudnienia w przyszłościowej firmie. Jeżeli brakuje Ci kwalifikacji na stanowisko, przeszkolimy Cię (pneumatyka, hydraulika i zastosowanie robotyki, uprawnienia łączeniowe na 30 kV itp.)

• Umowa o pracę na czas nieokreślony w międzynarodowej firmie objętej układami zbiorowymi

• 37,5 godzin tygodniowo

• Wypłata premii zmianowych, takich jak zmiany nocne

• Dodatki świąteczne

• Zakładowy program emerytalny

• Leasing rowerów

• Odzież robocza, w tym usługi pralnicze

• 30 dni urlopu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o:

• bezpośredni kontakt telefoniczny +49 (0)151 – 70638961, +48 22 152 14 82
• lub o przesłanie swojego aktualnego CV na adres e-mail [email protected]