POSZUKUJE ELEKTRYKA NA PEŁNY ETAT W NIEMCZECH / RHEINBERG

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Rheinberg
  • Państwo: Niemcy

Dümmen Orange jest wiodącą międzynarodową firmą hodowlaną specjalizującą się w kwiatach ciętych, cebulach kwiatowych, roślinach tropikalnych, roślinach doniczkowych i rabatowych oraz bylinach. Poszukujemy elektryka roślin (m/f/d) do naszego zakładu w Rheinbergu od zaraz.

OPIS STANOWISKA

Nasza organizacja rozwija się i prosperuje. Aby wzmocnić nasz 10-osobowy zespół techniczny o płaskiej strukturze organizacyjnej i bezpośrednich kontaktach, poszukujemy "Elektryka roślin (m/f/d)". Na tym stanowisku będziesz przede wszystkim odpowiedzialny za konserwację, naprawę i serwisowanie elektrycznych systemów operacyjnych i urządzeń wraz z kolegami z zespołu.

TWOJE ZADANIA I OBOWIĄZKI

Prowadzenie i dokumentowanie działań związanych z konserwacją i serwisowaniem,

Wykonywanie napraw,

Analizowanie przyczyn usterek występujących w systemach elektrycznych i ich usuwanie,

Instalowanie i uruchamianie systemów i urządzeń elektrycznych,

Współpraca w projektach z częściowo samodzielnym planowaniem.

TWÓJ PROFIL

Ukończone z powodzeniem kształcenie w zawodzie elektryka, mechatronika, elektronika systemów energetycznych lub porównywalne wykształcenie,

Zainteresowanie korelacjami technicznymi i procesami mechaniczno-technicznymi,

Najlepiej doświadczenie zawodowe w zakresie utrzymania i konserwacji systemów transportowych lub produkcyjnych, jak również w zakresie techniki pomiarowej i regulacyjnej,

Mile widziane są również osoby początkujące w zawodzie,

Pożądana jest podstawowa znajomość technologii sieciowych i komunikacyjnych,

Podstawowa wiedza informatyczna i podstawowa znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

Mentalność gracza zespołowego z gotowością do podjęcia obowiązków związanych z rozwiązywaniem problemów,

Niezależny styl pracy, odpowiedzialność osobista i determinacja.

OFERUJEMY

Interesujące pole działania z dużą swobodą twórczą,

Dobre możliwości dalszego szkolenia i rozwoju,

Wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy ze specjalnymi płatnościami,

Atrakcyjne świadczenia dodatkowe, takie jak program emerytalny i firmowy fitness.

Dümmen Orange dąży do osiągnięcia wysokich celów na całym świecie. Innowacja, technologia i jakość to wyraźne priorytety. Efektem tego jest ambitne środowisko pracy, w którym możesz się rozwijać. Dümmen Orange oferuje dużą swobodę dla osobistego wzrostu i rozwoju swoich pracowników. Charakteryzuje nas nieformalne i łatwo dostępne środowisko pracy, w którym duży nacisk kładzie się na współpracę.

DUMMEN ORANGE

Dümmen Orange jest wiodącą na świecie firmą zajmującą się hodowlą i rozmnażaniem kwiatów i roślin. Jej roczny obrót wynosi około 390 milionów euro. Firma zatrudnia ponad 7 500 osób na całym świecie. Oprócz dużej sieci marketingowej i dystrybucyjnej, Dümmen Orange posiada szeroką sieć specjalistycznych zakładów produkcyjnych. Kluczem do sukcesu Dümmen Orange jest szeroka i głęboka oferta produktów wspierana przez globalny łańcuch dostaw. Jesteśmy dumni z naszych działań w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu i inwestujemy w zdrowie, bezpieczeństwo i rozwój osobisty naszych pracowników, jak również w innowacyjne i zrównoważone techniki.