DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Prime Consulting Group
  • Kontakt: Sylwia
  • Telefon: 575255962
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechanik maszyn

Utrzymanie ruchu na produkcji !

Mechanik maszyn przemysłowych

Wynagrodzenie 16 € Brutto / h, ok 2200-2600 € netto / msc!

Język obcy nie jest wymagany, ale będzie dodatkowym atutem. Auto nie jest wymagane, ponieważ zakwaterowanie jest blisko pracy.
Pracownik jest zatrudniany bezpośrednio przez niemiecką firmę na niemieckiej umowie, a po okresie próbnym umowa może być na czas nieokreślony. Praca jest od zaraz.

Obowiązki:
Utrzymanie ruchu na produkcji - konserwacja i naprawa maszyn

Oferujemy:

  1. Wynagrodzenie 16 € Brutto / h, ok 2200-2600 € netto / msc,
  2. Godziny nocne: 25% od godz. 23:00 do 6:00 nieopodatkowanych, 40% od godz. 00:00 do 4:00
  3. Sobota: 50% opodatkowane od 14:00 do 20:00, 25% wolne od podatku + 25% opodatkowane od 20:00 do 00:00
  4. 50% wolne od podatku w niedzielę
  5. Praca wakacyjna 50% wolne od podatku
  6. 24 dni urlopu
  7. Dodatek urlopowy 318,96 € brutto
  8. Premia na święta bożego narodzenia 730 € brutto
  9. Zakwaterowanie w pokojach firmowych koszt 254 € potrącane jest z wypłaty (pokój 1-osobowy), odległość od pracy do 2km, dojazd rowerem, pieszo lub busem (płatne 4€/dzień)