MECHANIK--LAKIERNIK--BLACHARZ--BEZ JĘZYKA-- 2500 EUR/M

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 500-2 600 EUR/m-c
  • Firma: Mariwa Solutions
  • Kontakt: Rafal Celejewski
  • Telefon: +48 570 832 021
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

BEZ WYMAGANEJ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO!

Nasz klient to właściciel znanej marki zajmującej się sprzedażą używanych aut z dowozem do domu. Do twoich obowiązków będzie należało przeprowadzanie napraw w samochodach przygotowywanych na sprzedaż jak i również dbanie o flotę firmy. Poszukujemy doświadczonych kandydatów na poniższe stanowiska.

Lokalizacja: Regensburg, Bawaria, Niemcy

Stanowiska:

1. Lakiernik Samochodowy

2. Mechanik Samochodowy

3. Blacharz Samochodowy

4. Logistyk (wymagana dobra znajomość j. Niemieckiego – stawka do negocjacji)

Warunki oferty:

    • Niemiecka umowa o pracę na pełen etat

    • Praca w godzinach 07:00-16:00

    • Zarobki plasują się w granicach 2500 € miesięcznie za 160 godzin pracy

    • Zakwaterowanie zorganizowane przez firmę, koszt ok. 395 € miesięcznie

    • Koleżeńska atmosfera w zespole

    • Oferujemy autobus, który zabiera pracowników z domu do pracy i kosztuje 7 € za dzień roboczy

Opis stanowiska:

1. Lakiernik Samochodowy:

    • Doświadczenie w lakiernictwie samochodowym

    • Umiejętność mieszania i aplikowania farb

    • Zdolność do precyzyjnej pracy i dbałości o detale

    • Znajomość technik naprawy i przygotowania powierzchni

    • Umiejętność obsługi narzędzi i urządzeń lakierniczych

2. Mechanik Samochodowy:

    • Doświadczenie w diagnozowaniu usterek mechanicznych

    • Umiejętność wykonywania napraw mechanicznych na różnych markach samochodów

    • Znajomość systemów silnikowych, hamulcowych, elektrycznych i układów zawieszenia

    • Umiejętność czytania schematów i instrukcji napraw

    • Dokładność i skrupulatność w pracy

3. Blacharz Samochodowy:

    • Doświadczenie w naprawach blacharskich i wymianie elementów karoserii

    • Zdolność do usuwania wgnieceń i wygładzania powierzchni

    • Umiejętność spawania metodą MIG/MAG lub TIG (mile widziane)

    • Znajomość technik naprawy powłok lakierniczych

    • Dokładność i precyzja w wykonywaniu napraw blacharskich

Zapraszam również do kontaktu pod tel. +48 570 832 021.

Prosimy o dopisanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska, na które aplikujesz.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.