MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Regensburg i okolice
  • Państwo: Niemcy
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pielęgniarka

Niemiecka firma Artifex poszukuje Pielęgniarki / Pielęgniarzy!

Praca głównie w domach spokojnej starości, a przy wystarczajacej znajomosci jezyka niemieckiego i uznaniu kwalifikacji zawodowych także w szpitalach i klinikach.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe pielęgniarskie: dyplom magisterski lub licencjacki; dyplom pielęgniarki (wymagane doswiadczenie zawodowe),
  • Znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie A2

Oferujemy:

  • Stabilne miejsce pracy jeszcze przed uznaniem dyplomu,
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Ubezpieczenie w ramach niemieckiego systemu socjalnego,
  • Pełną pomoc w działaniach związanych z uznaniem dyplomu,
  • Możliwość pracy i jednoczesnej nauki języka niemieckiego – naszym pracownikom gwarantujemy bezpłatny kurs językowy
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania oraz czynnościach administracyjnych związanych ze zmianą zamieszkania

Zakres obowiązków:

  • Podawanie posilków
  • Wykonywanie zabiegów higieniczno-pielęgnacyjnych,
  • Wspieranie aktywności ruchowej pacjentów,
  • Kontakt z bliskimi pacjentów
  • Podawanie lekarstw zgodnie z dokumentacja,
  • Kontrola wagi pacjenta, mierzenie ciśnienia, temperatury, poziomu cukru we krwi,
  • Podlączanie kroplówek i wykonywanie zastrzyków,
  • Przygotowanie pacjentów przed badaniem lekarskim,
  • Prowadzenie dokumentacji