MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz MAG

Dla naszego klienta w D- 14172 Rathenow

poszukujemy SPAWACZY MAG

Jezeli oprocz spawania (rowniez robotem spawalniczym) lubisz czasami montowac, to ta oferta jest idealna dla Ciebie!

Praca na pełen etat byłaby dla ciebie idealna?
Wtedy mamy odpowiednią pracę jako zmotywowany pracownik.

Nasz kompleksowy pakiet opieki dla Ciebie:
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony z calym pakietem socjalnym jako spawacz MAG
  • Wynagrodzenie 13,00 € netto euro za roboczogodzine (przy 160h, przy 1 Stkl, mc wynagrodzenie podstawa 2100 euro netto)
  • Zakwaterowanie oplacane przez pracodawce (pokoje jednoosobowe)
  • Dodatki do godzin nocnych i nadliczbowych
  • Platne urlopy i premie swiateczne
  • Mozliwe zaliczki po przepracowaniu pierwszego tygodnia
To są twoje zadania:
  • Spawanie cienkich blach
  • Montaż i spawanie skrzynek chłodniczych
To powinieneś przynieść ze sobą:
  • Doświadczenie jako spawacz cienkich blach
  • Wazne uprawnienia spawalnicze MAG 135
  • Auto i prawo jazdy
  • Licencja na dzwig/suwnica (Kranschein) - warunek konieczny!

  • Wraz z naszym klientem oferujemy Państwu długoterminową perspektywę oraz indywidualne podejście naszego zespołu.

Czekamy na Ciebie!

Masz jeszcze pytania? Zapraszamy do kontaktu!