MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca autobusu

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji i polskich podwykonawcow.

Niemiecka firma autobusowa obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

KIEROWCA AUTOBUSU

Miejsce pracy: okolice Potsdamu, Niemcy

Zakwaterowanie zapewnione: pokoj 1 osobowy, tylko 125 € za media!

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat. D + kod 95 / przewoz osob i karta kierowcy

  • znajomość języka niemieckiego: komunikatywny niemiecki do kontaktu z pasazerami

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • komunikacja podmiejska

  • praca tez w weekendy czy nocki, rozne zmiany, bez dzielonych dienstow

  • ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory)

OFERUJEMY:

  • 2900€ podstawy brutto + dodatki, czyli 3300 € brutto na start

  • 170 h pracy w miesiacu, mozliwe nadgodziny

  • system: 10-14 dni pracy i 4 dni wolne

  • zapewnione zakwaterowanie - pokoj 1 osobowy w mieszkaniu, 125 € tylko media!!!

  • niedziele i święta są dodatkowo płatne 25%

  • kilka razy w roku bony na paliwo na zjazdy do Polski

  • 17.47€. (w nowym roku podwyzka na 18€)

  • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich bezposrednio dla niemieckiego pracodawcy

  • świadczenie urlopowe, niemieckie ubezpieczenie socjalne i zdrowotne.

  • Prosze CV na:

  • [email protected] z dopiskiem ''Kierowca autobusu Potsdam''

  • Kontakt Ania: +48 739 511 026