MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca autobusu

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji pracy i polskich podwykonawcow.
Komunikacja podmiejska okolice POTSDAM (wioski i miasteczka) obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko:

Kierowcy autobusu

Miejsce pracy: Potsdam i okolice

System 3/1

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat.  D + kod 95 / przewoz osob

  • znajomość języka niemieckiego : podstawy niemieckiego lub angielskiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • jazda w komunikacji podmiejskiej Potsdam, lub komunikacja zastepcza za kolej

  • praca czasami tez w weekendy

  • ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na caly rok).

OFERUJEMY:

  • 3042 € podstawy brutto + nadgodziny 30%  + DIETY 12€ netto za dzien, (18 € brutto na godzine SEV, po SEV 17.47€ brutto/h),

  • premie + 25%dodatki za późne zmiany, lub nocne godziny + 100% więcej za niedziele i święta

  • zapewnione zakwaterowanie - pokoj 1 osobowy (300 €, media)

  • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich

  • świadczenie urlopowe. niedziele i swieta 50%

  • 26 dni urlopu na początku,

  • premia swiateczna 300 €.

Prosze o CV na: [email protected] z dopiskiem ''Kierowca autobusu Potsdam''
Kontakt Ania: +48 739 511 026

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”