DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 4 000 EUR/m-c
  • Firma: JOBSTELLE
  • Kontakt: JOBSTELLE
  • Telefon: + 48 605 514 535
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 4 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kucharz

                                                 FIRMA REKRUTACYJNA NSI JEST DZIAŁEM REKRUTACYJNYM

                                     NIEMIECKICKICH RESTAURACJI I HOTELI

                  ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO W NIEMIECKIM HOTELU

                                               Restauracja pilnie w zawodzie:

                                                                                                                                            KUCHARZ a la carte

                              ( wymagana znajomość j. niemieckiego w mowie

                                 na poziomie komunikatywnym A2-B1)

MIEJSCE PRACY                    Niemcy, Passau

WARUNKI ZATRUDNIENIA

- Umowa o pracę podpisywana  bezpośrednio z właścicielem hotelu

- pełna obsługa działu socjalnego

  ( meldunek, dodatki na dzieci, ubezpieczenie niemieckie, składki emerytalne itp.)

- umowa na czas nieokreślony

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- przygotowywanie potraw najwyższej jakości a la carte

WYMAGANIA

- Umiejętność pracy w zespole
- gotowość i chęci do pracy

- doświadczenie zawodowe minimum 5 lat

Wynagrodzenie

- pełny etat                                       :     od 4000 € brutto / m-c

- podstawowa ilość godzin pracy :     40 godzin/tydzień + nadgodziny

- nadgodziny                                    :     wszystkie nadgodziny są wypłacane

  przewidywane 80 nadgodzin przy stawce 25 € brutto/ nadgodzinę

- napiwki                                           :     udział od kelnerów w napiwkach

- czas pracy                                       :     8 godzin dziennie

                                                                5 dni w pracy/2 dni wolne

DARMOWE ZAKWATEROWANIE

Samodzielne mieszkanie z łazienką i aneksem kuchennym

DARMOWE WYŻYWIENIE

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY : od lipca 2024

PROSZĘ O PRZESYŁANIE CV na maila :

[email protected]

Treść klauzuli w CV :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Uwaga :Dodawana do CV klauzula o ochronie danych osobowych to wymóg polskiego prawa

NSI National System Innovation

ORION Business Tower

Łódź

+48 605514535, +48 739551339

kontakt od pon. - piątku 9:00 - 21:00,soboty : 12:00 - 19:00 , niedziele :14:00 - 18:00) W święta biuro nieczynne