DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: NSI National System Innovation
  • Kontakt: Anna Małkowska
  • Telefon: 739551339
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Powyżej 4 lat

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kucharz

                                                     FIRMA REKRUTACYJNA NSI JEST DZIAŁEM REKRUTACYJNYM

                                     NIEMIECKICKICH RESTAURACJI I HOTELI

                    ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO W NIEMIECKIEJ FIRMIE

               Firma turystyczna, właściciel statków wycieczkowych śródlądowych

                                              zatrudni pilnie w zawodzie:

                                                                                                                                        KUCHARZ a la carte

             wymagana jest znajomość j.niemieckiego w mowie na poziomie

                                               komunikatywnym

MIEJSCE PRACY

                             Niemcy, Passau

WARUNKI ZATRUDNIENIA

- Umowa o pracę podpisywana  bezpośrednio z właścicielem FIRMY

- pełna obsługa działu socjalnego

  ( meldunek, dodatki na dzieci, ubezpieczenie niemieckie, składki emerytalne itp.)

- umowa na czas nieokreślony

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

-przygotowywanie prostych dań a la carte

- catering

WYMAGANIA

- Umiejętność pracy w zespole
- gotowość i chęci do pracy

- doświadczenie zawodowe minimum 4 lata

Wynagrodzenie

- pełny etat :                                od 2500 € Netto / m-c + PŁATNE NADGODZINY

                           ( od 2500 € netto / 160 godzin /m-c+ nadgodziny po 16 € netto)

- CZAS PRACY   :                         5 DNI W TYGODNIU , 2 DNI WOLNE

- podstawowa ilość godzin pracy : 40 godzin/tydzień + nadgodziny

- ILOŚĆ NADGODZIN : 70-80 godzin

- Łączne wynagrodzenie netto

  z nadgodzinami :                       3500 - 3700 € netto / m-c

- nadgodziny : wszystkie nadgodziny są wypłacane po 16,00 € netto/godz.

- czas pracy : podstawa 8 godzin dziennie + nadgodziny 4 dziennie

DARMOWE ZAKWATEROWANIE

Samodzielny mieszkanie w Passau ( duży pokój+ łazienka, kuchnia ) ,darmowe Wi- Fi , + darmowe miejsce parkingowe

DARMOWE WYŻYWIENIE w PRACY

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY : od LIPCA 2024

PROSZĘ O PRZESYŁANIE CV na maila :

             [email protected]

Treść klauzuli w CV :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Uwaga :

Dodawana do CV klauzula o ochronie danych osobowych to wymóg polskiego prawa

NSI National System Innovation

ORION Business Tower

Łódź

+48 605514535, +48 739551339

kontakt od pon. - piątku 9:00 - 21:00,soboty : 12:00 - 19:00 , niedziele :14:00 - 18:00) W święta biuro nieczynne