DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 3 200 EUR/m-c
  • Firma: JOBSTELLE
  • Kontakt: JOBSTELLE
  • Telefon: 605514535
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 4 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kelner

                             OFERTA -TYLKO DLA POWAŻNYCH KANDYDATÓW
                                            ZE ZNAJOMOŚCIĄ J.NIEMIECKIEGO

                                                                    DOSKONAŁE WARUNKI ZATRUDNIENIA !

                                                      ZAPRASZAMY DO PRACY U NIEMIECKICH PRACODAWCÓW
                                                 Firma NSI jest bezpośrednim działem rekrutacyjnym niemieckiej firmy.

                                                         FIRMA NSI NIE JEST AGENCJĄ PRACY TYMCZASOWEJ

                                                                    WSZYSCY PRACOWNICY PODPISUJĄ UMOWĘ
                                                  BEZPOŚREDNIO Z WŁAŚCICIELAMI RESTAURACJI W NIEMCZECH

                              Firma turystyczna zatrudni pracowników :
                                                          pracowników:

                                KELENER /  KELNERKA

                              wymagana jest znajomość j . niemieckiego B1-B2

                           ( niemiecka umowa o pracę, podpisywana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą  )

    Miejsce pracy :  NIEMCY- Passau

WYMAGANIA

 - min.  3-4  letnie doświadczenie w zawodzie
 - znajomość j. niemieckiego w mowie  na poziomie minimum B1
 - wysoka kultura osobista
 - dobra organizacja pracy
 - zaangażowanie i chęć współpracy długookresowej
 - Obsługa gości w  Restauracji

5-cio dniowy tydzień pracy z możliwością nadgodzin w pozostałe dni i na bieżąco

Obowiązki :

- OBSŁUGA GOŚCI RESTAURACJI

   Oferta wynagrodzenia/warunki pracy

UMOWA - Umowę o prace zawarta bezpośrednio z właścicielem hotelu w Niemczech

- wynagrodzenie     : od 3200  € Brutto / m-c
- napiwki                  : 100 %napiwków  ( PRZECIĘTNIE 800-1000 € )
- czas pracy              :  40 godzin tygodniowo  + płatne nadgodziny

- nadgodziny            : wszystkie płatne
- pełne wyżywienie na koszt pracodawcy

- wynagrodzenie wzrasta przy pracy przy większym obłożeniu gości lub imprez okolicznościowych

DARMOWE ZAKWATEROWANIE

Pracodawca  gwarantuje zakwaterowanie w samodzielnym
1 osobowym pokoju  z aneksem kuchennym

BEZPŁATNE WYŻYWIENIE NA STATKU

Wyżywienie całkowicie na koszt pracodawcy-minimum 3 posiłki dziennie

Zaliczki na poczet wynagrodzenia:

- Zaliczki wypłacane wedle życzeń na koniec każdego tygodnia

Pakiet socjalny /emerytalny:

- Składki emerytalne odprowadzane w Niemczech
- Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
- Dodatek urlopowy i premie świąteczne
Dodatkowe informacje:

możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
możliwość regularnych zjazdów do Polski co 4-6 tygodni

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY :

                          od  LIPCA  2024

CV ze zdjęciem proszę przesyłać na maila :

         E-mail :   [email protected]

     Po przesłaniu CV firma skontaktujemy się telefonicznie z każdym kandydatem / kandydatką

NSI REKRUTACJA

NSI National Silver Innovation
H. Sienkiewicza 85/87/8
90-057 Łódź

KONTAKT :+48 739 551 339
                   +48 605 514 535,

 ( telefon czynny od pon.-piątku 9:00-20:00 ,sobota 11:00 - 20:00,
  niedziela  14:00 - 20:00 )

W ŚWIĘTA BIURO NIECZYNNE

Treść klauzuli w CV :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).