DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 2 400 EUR/m-c
  • Firma: Pekabex
  • Kontakt: Rekruter Pekabex
  • Telefon: 885446059
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu to obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Betoniarz-Zbrojarz

Miejsce pracy: Marktzeuln, Stockstadt, Paderborn - Niemcy (jedna z możliwych lokalizacji)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy z oddelegowaniem;
  • Bezpłatne zakwaterowanie;
  • Zorganizowany oraz opłacony dojazd na teren Niemiec;
  • Możliwość zwrotu podatku płaconego w Niemczech;
  • Możliwość korzystania z Kindergeld;
  • Pełna opieka lekarska w Niemczech;
  • Wszystkie narzędzia do pracy oraz środki ochrony;
  • Możliwość uczestniczenia w kursach i szkoleniach.

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie, montaż i rozbiórka szalunków;
  • Prace związane z produkcja elementów prefabrykowanych;
  • Zalewanie form betonem z wibrowaniem elementu;
  • Montowanie zbrojeń w formach;
  • Zbrojenia elementów budowlanych wraz z akcesoriami.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach betoniarskich;
  • Wiedza z zakresu prefabrykowania gotowych elementów betonowych mile widziana;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Umiejętność pracy w zespole.
UWAGA: Wymaganie od kandydata jakiejkolwiek opłaty przed rozpoczęciem pracy jest niezgodne z regulaminem portalu Jober.pl i może być niezgodne z prawem! Wszelkie wątpliwości prosimy zgłaszać obsłudze portalu.