DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Leadivio
  • Kontakt: Leadivio
  • Telefon: +48 662 714 217
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Frezer

Nasz obecny Klient koncentruje się na innowacyjnych, własnych produktach, usługach inżynieryjnych, wysokowydajnych komponentach i kompletnych rozwiązaniach dla branży motoryzacyjnej, sportów motorowych i lotnictwa. Strategia firmy koncentruje się na opracowywaniu nowych koncepcji pojazdów i mobilności, kształtowanych przez globalne trendy, takie jak e-mobilność, lekka konstrukcja, łączność, zrównoważony rozwój i autonomiczna jazda.

Twoje zadania

  • Produkcja pojedynczych i małych serii komponentów zgodnie z rysunkami w systemie trzyzmianowym (38,75 godzin tygodniowo)
  • Optymalizacja programów i procesów produkcyjnych
  • Tworzenie i edycja programów
  • Ustawianie centrów obróbkowych
  • Samodzielna kontrola wyprodukowanych elementów

Twój profil

  • Ukończone szkolenie na operatora obrabiarek skrawających (ze specjalizacją w toczeniu i/lub frezowaniu (lub pokrewny zawód związany z metalem z dodatkowymi kwalifikacjami lub doświadczeniem w zakresie toczenia/frezowania)
  • Idealne byłoby kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obsłudze i programowaniu frezarek i/lub tokarek 5-osiowych
  • Bardzo dobra znajomość sterownika Heidenhain iTNC530 lub podobnym
  • Lubisz pracę w zespole, jesteś elastyczny i potrafisz pracować pod presją czasu.
  • Zaangażowanie, rzetelność, niezależność i systematyczność w pracy
  • Świadomość wysokiej jakości
  • Język niemiecki umożliwiającą swobodną komunikację
  • CV w jęzku niemieckim lub angielskim
  • Mile widziane są referencje, certyfikaty

Co oferujemy:

  • Dynamiczny i kreatywny zespół i dobrą atmosferą pracy.
  • od 15,50 euro do 21,80 na rękę
  • Różne możliwości szkoleń wewnętrznych, które są rozszerzane na skalę międzynarodową przez własną Akademię.
  • Środowisko pracy, w którym panuje odpowiedzialność i swoboda w podejmowaniu decyzji
  • Przejrzysta i ogólnofirmowa komunikacja
  • Działania w ramach BGM (oferty masażu, wykłady na temat zdrowia, rower biznesowy itp.)
  • Różne świadczenia socjalne (w tym zakładowy program emerytalny)
  • Płatny urlop
  • Niemiecką umowę o Prace

W elastycznym środowisku pracy kluczem do wspólnego sukcesu są efektywność i przejrzystość. Jeśli odnajdujesz się i chcesz być częścią zmotywowanego, zaangażowanego zespołu, złóż aplikację:

dla Informacji rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się poprzez MS TEAMS z naszym Klientem w języku niemieckim lub angielskim