DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: JG Personalservice
  • Kontakt: Justyna Gieniec
  • Telefon: 004915206203897
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

JG PERSONALSERVICE jest firma godna zaufania z wieloletnim doswiadczeniem na rynku.
Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech.

                           Obecnie poszukujemy dla niemieckiego kontrahenta pracownika na stanowisko:

                                                                OPERATOR WOZU PASZOWEGO

Miejsce pracy: Ok. Osnabrück

Co zyskujesz?
– legalną pracę z umową od zaraz,
– zakwaterowanie zapewnione przez pracodawce
– wynagrodzenie zawsze płatne na czas,
– korzystny wymiar czasu pracy – zjazdy do Polski co 3-4 tygodnie na 7-10 dni,
– pomoc w dopełnieniu formalności związanych z zatrudnieniem

Jaki jest Twój zakres obowiązków?
– obsługa wozu paszowego,
– przygotowanie pasz,
– prace porządkowe

Czego od Ciebie oczekujemy?
– chęci do pracy,
– gotowości do wyjazdu zagranicznego,
– mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
– prawo jazdy kat. B i T,
– doświadczenia na podobnym stanowisku w pracach rolnych,
– umiejętność obsługi sprzętu rolniczego

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na maila:

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”